Kontakt

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.

Adres: Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408

Biuro handlowe (adres korespondencyjny):
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl

Infolinia OBPON: 0801 00 30 31
Tel./fax: (16) 679-16-16
Serwis internetowy: www.obpon.pl
E-mail: biuro@obpon.pl

Konto bankowe:
BGŻ BNP Paribas S.A.: 22 1750 1224 0000 0000 3832 4438


PREZES ZARZĄDU:
Krzysztof Kuncelman

e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

PROKURENT:
Maciej Dratwa

e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:
Edyta Sieradzka

Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki

e-mail: e.sieradzka@obpon.pl

Małgorzata Tylewicz-Piwnik

Dyrektor ds. Prawnych

e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

HANDLOWCY - ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:
Damian Dratwa

tel. (16) 679-16-16, e-mail: d.dratwa@obpon.pl

regiony: małopolskie, śląskie, mazowieckie, lubelskie, wielkopolskie

Magdalena Ferenc

tel. (16) 679-16-16, e-mail: m.ferenc@obpon.pl

regiony: podkarpackie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie

Dawid Dratwa

tel. (16) 679-16-16, e-mail: dawid.dratwa@obpon.pl

regiony: opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY:
Renata Madycka

główna księgowa

Joanna Petryczkiewicz - Specjalista ds. kadr

e-mail: j.petryczkiewicz@obpon.pl

Formularz kontaktowy:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat:
Treść:
Wyslij
NASZE SERWISY INTERNETOWE:
największy portal pracy osób niepełnosprawnych
www.werbeo.pl
serwis informacyjny
www.obpon.pl
serwis konsultacyjno doradczy (pytania i odpowiedzi)
www.vademecumwiedzy.pl
telefoniczna obsługa konsultacyjna (TOK)
www.tok.obpon.pl
agencja pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych
www.rekrutacja.obpon.pl
portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych
www.praca.obpon.pl
portal rekrutacyjny dedykowany studentom i absolwentom
www.student.obpon.pl
aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń
www.e-sod.pl
system ewidencji ulg we wpłatach na PFRON
www.ewidencjaulg.pl
aplikacja system ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
www.e-zfron.pl
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepelnosprawnych Organizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.obpon.org
serwis dla płatników PFRON oraz firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON
www.ulginapfron.pl
pełna oferta wydawnictw dla pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.ksiegarnia.obpon.pl
serwis prezentacyjny ośrodków rehabilitacyjno - wypoczynkowych
www.rehabilitacja.obpon.pl


Jesteś naszym gościem.
Copyright © 2014 - 2021
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych